Anna Łukaszewska-Trzeciakowska wiceministrem klimatu i środowiska
Premier Mateusz Morawiecki powołał w poniedziałek 18 lipca 2022, Annę Łukaszewską-Trzeciakowską na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. Nominację wręczyła minister Anna Moskwa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13435841752606250454)
