Pierwszy 1 m sześc. wody za symboliczną 1 zł. W sierpniu pierwsze ustalenia
Jak poinformował w poniedziałek, 5 sierpnia br., wiceminister infrastruktury Przemysław Koperski, ministerstwo intensywnie pracuje nad nowelizacją ustawy o zaopatrzeniu w wodę. Zgodnie z nowymi koncepcjami, pierwszy metr sześcienny wody pitnej ma kosztować 1 zł, dwa kolejne mają być w niższej cenie, a za czwarty i następne trzeba będzie zapłacić więcej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=651180152606242135)
