Zalania i wniosek samorządu miasta Łomży do PGW WP
Władze Łomży wystąpią do Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie” z wnioskiem o przyspieszenie prac przy oczyszczaniu koryta rzeki Łomżyczka. Stało się tak dlatego, że po ostatnich ulewach przepływająca przez miasto rzeczka wystąpiła ze swojego koryta i zagrażała mieszkańcom ulic położonych w sąsiedztwie. Istnieje obawa dotycząca potarzania się tej sytuacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17992675302606241424)
