Martwy wieloryb przywleczony przez tankowiec do Świnoujścia wrócił na plażę w Wisełce
Ogromne ciało walenia, które 25 lipca zostało przywleczone tankowcem do terminalu LNG w Świnoujściu i tydzień później zatopione kilka mil od brzegu, ponownie wypłynęło na brzeg – tym razem na plaży w Wisełce (powiat kamieński), na wschód od Międzyzdrojów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2871782682606242316)


