Zielona Góra. CBA zatrzymała pracowników WIOŚ oraz pracownika Pracowni Terenowej GIOŚ. Chodzi o korupcję
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali w Zielonej Górze trzy osoby w instytucjach zajmujących się ochroną środowiska. To efekt śledztwa w sprawie powoływania się na wpływy w urzędach administracji rządowej i samorządowej, a także aresztach śledczych i prokuraturach. Postępowanie przygotowawcze nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Katowicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2673320572606250232)
