Śledztwo ws. bezprawnego wydania 1,2 mln zł z budżetu woj. podkarpackiego na finansowanie konferencji CPAC
Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo ws. przekroczenia uprawnień przez członków zarządu województwa podkarpackiego i bezprawnego sfinansowania ze środków publicznych konferencji CPAC w dniach 26-27 maja 2025 roku w Jasionce k. Rzeszowa. Chodzi o kwotę 1,2 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12992536562606241622)
