Kłodzko w miarę możliwości powraca do życia
Miasto Kłodzko (woj. dolnośląskie), po przejściu niszczycielskiej powodziowej nawały, w miarę możliwości powraca do życia. Wodociągi Kłodzkie przywróciły już funkcjonowanie sieci wodociągowej w niższych częściach miasta, ale woda nie nadaje się do spożycia. Z 21 studni działają zaledwie dwie. W dolnej części woda już jest.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4639823962606242213)
