Spółki miejskie tracą pieniądze przez koronawirusa. O ile spadły przychody?
Prawie 2,8 mln zł – o tyle pogorszył się w porównaniu z ubiegłorocznym wynikiem, spadły przychody Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kołobrzegu. Straciła też Miejska Energetyka Cieplna. Powodem jest pandemia koronawirusa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19858751562606262155)
