Międzysektorowa Grupa Robocza Offshore2Hydrogen
Celem grupy roboczej Offshore2Hydrogen jest rozpoczęcie dialogu dotyczącego synergii sektora wodoru i polskiego offshore wind. W grudniu zostaną przedstawione założenia, ogłoszony zostanie nabór do Grupy oraz termin pierwszego posiedzenia Grupy Roboczej Offshore2Hydrogen. Inicjator i koordynator to Klaster Technologii Wodorowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1407986012606232102)
