Warszawa zyska przeprawę pieszo-rowerową
W zaawansowaną fazę wchodzą prace przy budowie mostu pieszo-rowerowego na Wiśle w Warszawie. W piątek (4 sierpnia br.), zamontowano kolejny element stalowy nowej przeprawy, który jest jednocześnie pierwszym fragmentem mostu, montowanym z poziomu rzeki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4703347142606241931)
