W województwie świętokrzyskim powstaje nowe uzdrowisko
Całoroczny basen termalny z leczniczą wodą siarczkową otwarto w piątek ubiegłego tygodnia w Kazimierzy Wielkiej (woj. świętokrzyskie). Jego udostępnienie ma być krokiem w kierunku utworzenia w tym regionie kolejnego uzdrowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1065080292606231930)
