Wielopoziomowy parking powstanie dla studentów Politechniki Opolskiej
Tak spektakularna zdolność reakcji na potrzeby studentów jest wyjątkowa - powiedział w poniedziałek wiceminister edukacji i nauki Wojciech Murdzek, który przekazał władzom Politechniki Opolskiej symboliczny czek na budowę wielopoziomowego parkingu dla studentów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11292777392606241100)
