Wrochna: nie ma zagrożenia dostaw gazu i energii dla odbiorców zimą
Według wiceministra energii Wojciecha Wrochny nie ma większego ryzyka, jeśli chodzi o bilansowanie systemów energetycznego i gazowego w okresie zimowym. Nie przewidujemy zagrożenia dla realizacji dostaw gazu i energii dla odbiorców – zapewnił Wrochna podczas obrad sejmowej podkomisji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4069133632606231503)

