Gminy rezygnują, Wodociągi Podlaskie w coraz gorszej sytuacji
Wodociągi Podlaskie znalazły się w poważnych kłopotach. Po tym, jak z udziału w spółce zrezygnowała gmina Turośń Kościelna, teraz na podobny krok zdecydowały się dwie kolejne gminy. Mowa o Korycinie i Janowie, które podjęły decyzję o wystąpieniu ze spółki. Jest to konsekwencja trudnej sytuacji finansowej Wodociągów Podlaskich, które w ciągu ostatnich dwóch lat zanotowały straty rzędu 3,5 mln złotych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4239358122606231904)
