Poznań. Sąd apelacyjny zajmie się we wtorek sprawą wójta podpoznańskiego Suchego Lasu
Sąd Apelacyjny rozpozna we wtorek sprawę wójta podpoznańskiego Suchego Lasu. W marcu ub. roku Sąd Okręgowy w Poznaniu uniewinnił Grzegorza Wojterę od zarzutów nadużycia uprawnień i wyrządzenia szkody wielkich rozmiarów w majątku gminy. Apelację od tego orzeczenie do sądu II instancji skierowała prokuratura.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=493040312606242131)
