58 mln zł na projekty wod-kan w Obornikach, Kożuchowie, Wolbromiu i Lublińcu
Cztery miasta w czterech województwach otrzymały w sumie 58 mln zł dotacji w ramach działania "Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach w ramach II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020", które Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wdraża w porozumieniu z Ministerstwem Środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=833703072606231742)
