Najpierw sprzątali, teraz posadzą drzewa
Zakończyła się czwarta edycja proekologicznej kampanii Kręci nas recykling. Zaangażowanie wolontariuszy i kierowców z całej Polski sprawiło, że zebrano aż 57 ton śmieci z terenów zielonych oraz 25 tys. zużytych opon. Przypieczętowaniem wspólnego sukcesu będzie posadzenie przez organizatora – Oponeo.pl – rekordowej liczby 6279 drzew.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19025376412606240722)






