Wrocławscy radni domagają się audytów w miejskich spółkach. Głosowanie we czwartek
W interesie Wrocławia jest niezwłoczne przeprowadzenie audytów w spółkach miejskich w celu przedstawienia niezależnej oceny ich działania i kondycji – apelują opozycyjni radni. Przedstawiciel rządzącej koalicji przekonuje, że pierwszy audyt się niedługo zacznie, a w planach są kolejne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10540924132606242026)
