Ruda Śląska ma zapłacić blisko 1,3 mln zł kary za nieosiągnięcie wskaźnika segregacji odpadów
Samorząd Rudy Śląskiej ma zapłacić blisko 1,3 mln zł kary za nieosiągnięcie w 2020 r. wymaganego wskaźnika segregacji papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła - zdecydował Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach. Miasto odwoła się od tej decyzji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17970831242606260147)
