Bony energetyczne dla trzech milionów gospodarstw domowych
Trzy miliony gospodarstw domowych otrzyma wsparcie dotyczące rachunków za energię, ogłosił we wtorek wiceminister klimatu i środowiska Miłosz Motyka. Podczas wystąpienia w programie Tłit na Wirtualnej Polsce, Motyka przedstawił plany dotyczące bonów energetycznych, które mają wspierać osoby o ograniczonych możliwościach poprawy efektywności energetycznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10127157612606242018)
