Rokietnica. Rusza nabór wniosków na dofinansowanie zakładania terenów zieleni
Gmina Rokietnica ogłosiła nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji związanych z zakładaniem terenów zieleni. Wnioski będzie można składać od 2 do 27 lutego 2026 r. Budżet programu wynosi 20 tys. zł, a dotacja przyznawana jest według kolejności zgłoszeń.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14787880632606232114)
