Od dziś bilet metropolitalny w Krakowie
Od dzisiaj (1 sierpnia) zaczyna obowiązywać bilet metropolitalny, integrujący komunikację miejską w Krakowie, transport kolejowy oraz przewozy autobusowe organizowane przez województwo małopolskie i gminy z tzw. obwarzanka krakowskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14153917862606232211)
