Debata WYBIERAM ŚRODOWISKO 2.0 podczas 29. Kongresu ENVICON
29. Kongres Ochrony Środowiska ENVICON, zorganizowany 2-3 grudnia 2025 roku, po raz kolejny potwierdził swoją pozycję kluczowego i najbardziej opiniotwórczego wydarzenia branżowego w Polsce. Wydarzenie to stanowi niezastąpioną platformę dialogu między czołowymi ekspertami, liderami biznesu, administracją a światem nauki. Jego siłą jest zdolność do wyznaczania strategicznych kierunków dla całej gospodarki komunalnej i ochrony środowiska w kraju. Za nami panel inauguracyjny „#WYBIERAMŚRODOWISKO2.0”, którego celem było podsumowanie minionych dwunastu miesięcy i wyznaczenie priorytetów na nadchodzący 2026 rok.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3969690042606230847)

