Woda mineralna wydobywana w centrum miasta. Pijalnia w Krakowie wraca po 20 latach
Wodę mineralną wydobywaną w centrum miasta a odkrytą w 1898 r. przez Antoniego Matecznego, po 20 latach przerwy, ponownie będzie można skosztować w Krakowskiej Pijalni Zdrojowej, oficjalnie otwartej w piątek. Obiekt będzie dostępny dla mieszkańców i turystów od 25 września.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19441625252606232303)
