Rozpoczęło się usuwanie niebezpiecznych odpadów w Radomiu
W dniu 16 kwietnia 2024r. rozpoczęło się usuwanie odpadów niebezpiecznych zdeponowanych na ul. Ofiar Firleja w Radomiu. Sprawa dotyczy odpadów, których nielegalne składowanie okryto w lipcu 2022 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9775056612606251924)
