Warszawa. Ile zarabiają burmistrzowie? Więcej niż prezydent stolicy. Rekordzistką jest burmistrz Targówka
Z opublikowanych oświadczeń majątkowych wynika, że z wyjątkiem jednej osoby wszyscy dzielnicowi włodarze zarabiają więcej niż prezydent stolicy. Ogromne różnice są też w wynagrodzeniach poszczególnych burmistrzów. Najwięcej za kierowanie dzielnicą dostaje burmistrz Targówka Małgorzata Kwiatkowska - ponad 225 tysięcy złotych
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17703273242606250323)
