PSE: Wypalanie traw zagraża sieciom energetycznym
Wypalanie traw to zagrożenie dla infrastruktury energetycznej. Pożar trawy pod linią może uszkodzić przewody i konstrukcje słupów. Może to pozbawić tysiące odbiorców dostępu do energii elektrycznej - przestrzegają Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11353161392606241604)
