Środki na bon energetyczny trafiły do gmin
Gminy otrzymały środki na wypłatę bonów energetycznych o łącznej wartości 62 mln zł. Liczba złożonych wniosków sięga liczby 175 tysięcy. Bon energetyczny przysługuje każdemu gospodarstwu domowemu , jeżeli próg dochodowy nie przekracza 2500 zł dla gospodarstw 1-osobowych i 1700 zł na osobę dla gospodarstw wieloosobowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4842015932606231807)
