Suski: będzie projekt ws. rekompensat dla gmin w zw. z wysokimi cenami gazu
Przygotowywany jest projekt, który ma rekompensować wzrost cen dla samorządów - przekazał w czwartek przewodniczący sejmowej komisji energii Marek Suski podczas sejmowej debaty nt. nowelizacji prawa eneregetycznego w związku z gwałtownie rosnącymi cenami gazu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5481026922606280232)
