Szefowa MKiŚ: we wtorek spotykam się z ministrem finansów ws. budżetu na 2025 r.
We wtorek Paulina Hennig-Kloska, szefowa Ministerstwa Klimatu i Środowiska, zaplanowała kluczowe spotkanie z ministrem finansów Andrzejem Domańskim, które dotyczyć będzie budżetu na 2025 rok. Minister Hennig-Kloska podkreśliła, że jednym z priorytetów jej resortu jest zapewnienie kontynuacji działań osłonowych w zakresie cen energii, a także stabilizacja cen mieszkań poprzez wsparcie budownictwa społecznego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13866411192606241423)
