Porozumienie Polsko-Ukraińskie w drodze do zrównoważonej energetyki
Wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa energetycznego, a także odbudowa zasobów naturalnych oraz elementów flory i fauny Ukrainy oraz kwestia rozpoczęcia negocjacji dwustronnej umowy dotyczącej ocen oddziaływania na środowisko w kontekście transgranicznym – to tematy rozmów Minister Klimatu i Środowiska Pauliny Hennig-Kloski, wiceministrów Mikołaja Dorożały i Macieja Bando z Ministrem Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych oraz Wiceministrem Energetyki Ukrainy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9625374642606250338)
