Poprawa standardów komunikacji na Śląsku
Zarząd Transportu Metropolitalnego (dalej ZTM), obsługującego Górny Śląsk i Zagłębie w rozstrzygnął kolejny przetarg i podpisał nowe umowy przewozowy. Tym razem na kwotę 270 mln zł. – Każdy kolejny przetarg przynosi poprawę jakości obsługi pasażerów – przekonuje ZTM.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10673959522606231843)
