Ministerstwo chce zawiesić zakaz składowania odpadów kalorycznych
Ministerstwo Klimatu zamierza na dwa lata znieść zakaz składowania frakcji kalorycznych, czyli nienadających się do recyklingu resztek wyjeżdżających z sortowni - podaje w środę "Dziennik Gazeta Prawna".
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13060001572606240450)
