ABW w rzeszowskich wodociągach
W związku z coraz bardziej niepokojącymi wiadomościami dochodzącymi z Rzeszowa o tym, że siedem osób zamarło, a kilkadziesiąt choruje w skutek zakażenia bakterią legionella pneumophila, w Rzeszowie pojawili się funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, którzy badają wątek ewentualnych podejrzeń o sabotaż w związku z wojną w Ukrainie. W trybie ciągłym działa też miejscowy sztab kryzysowy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21250319762606240116)
