Niebezpieczne odpady w ZUO Elbląg. Służby w akcji
W sobotę do Zakładu Utylizacji Odpadów (ZUO) w Elblągu trafiły odpady wykazujące promieniowanie gamma. Zgodnie z rygorystycznymi procedurami bezpieczeństwa, ładunek został niezwłocznie odizolowany i zabezpieczony. Sytuacja jest pod stałym nadzorem wyspecjalizowanych służb, a urzędnicy uspokajają – nie ma powodów do niepokoju mieszkańców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12654518832606242103)

