W gronie Promotorów Czystej Energii
W czasie Gali kongresu Envicon 2022 r. nagrodzono zwycięzców w konkursu „Promotor Czystej Energii”. Tegorocznymi laureatami zostali: w kategorii „Osobowość” prof. dr inż. Jacek Dach z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu , w kategorii „Inwestycja” Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława, a w kategorii „Kampania informacyjno-edukacyjna” Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6087956102606221116)
