Rusza program "Mój elektryk" dla przedsiębiorców. Możliwe dofinansowanie do leasingu lub zakupu
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 26 lipca br. ogłosił nabór na banki zainteresowane dystrybucją dopłat do leasingu pojazdów zeroemisyjnych (elektrycznych i wodorowych). Warto dodać, że od 12 lipca br. trwa już w NFOŚiGW nabór wniosków osób fizycznych chcących otrzymać dotację do zakupu „elektryka”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21184411772606242102)
