KGHM wybuduje pierwszą w Polsce elektrownię fotowoltaiczną w technologii 4.0
KGHM Zanam rozpoczął budowę jedynej w Polsce elektrowni fotowoltaicznej opartej na technologii 4.0. W pobliżu budowy stanęła już w pełni funkcjonalna minielektrownia. Instalacja już teraz stanowi punkt ładowania wozu transportowego z napędem elektrycznym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9145035592606270850)
