Na mapie Polski przybędzie siedem miast
Od przyszłego roku w Polsce przybędzie siedem miast – zakłada projekt rozporządzenia MSWiA, o którym informacje opublikowano w wykazie prac legislacyjnych rządu. Prawa miejskie mają otrzymać m.in. miejscowości w województwie lubelskim.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18096177172606240809)
