Związki kontra magistrat – 300 zł to za mało. Pracownicy Poznania żądają godnych podwyżek
Zatrudnieni przez samorząd Poznania powinni dostać nie 300 zł, jak chcą władze miasta, ale 450 zł brutto podwyżki – ogłosili w środę przedstawiciele NSZZ „Solidarność” i OPZZ. Związkowcy zaznaczyli, że przez brak odpowiedniego wzrostu wynagrodzeń pracownicy samorządowi są coraz biedniejsi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15708837852606231342)
