Warszawa: bezpłatne autobusy grzewcze dla wyziębionych
W związku z utrzymującymi się niskimi temperaturami w niedzielę na ulice stolicy ponownie wyjechały bezpłatne autobusy grzewcze. Pojazdy będą dostępne w godzinach nocnych w miejscach o największym natężeniu ruchu, oferując schronienie i możliwość ogrzania się osobom najbardziej narażonym na wychłodzenie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10908568212606242145)

