Rusza akcja "Zasadź się na Ełk"
Jej głównym celem jest sadzenie dużych drzew na ogólnodostępnych terenach. Włodarze miasta zachęcają do wypełnienia krótkiego formularza i wskazania miejsca, gdzie powinno pojawić się nowe drzewo. Po pozytywnej weryfikacji Urząd Miasta Ełku posadzi drzewo we wskazanej przez mieszkańca lokalizacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17165325132606240651)
