Akcja protestacyjna w Wodkan PWiK S.A. w Ostrowie Wlkp.
Związki zawodowe działające w ostrowskim Wodkanie zapowiadają zdecydowane działania. W kwietniu 2022 r. ostrowska spółka złożyła wniosek o skrócenie obowiązywania okresu taryfowego. Wody Polskie, a konkretnie RZGW w Poznaniu, nie przychyliły się do wniosku. Powoduje to straty, które ponosi Wodkan PWiK S.A. Związkowcy protestują.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1868329392606232304)
