Prezes Zielonogórskich Wodociągów zwolniony. Powód?
Prezes Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji, Zbigniew Liberka, został wczoraj odwołany ze stanowiska. Miasto tłumaczy decyzję ostatnią sytuacją związaną ze skażeniem wody. Jak dowiadujemy się z nieoficjalnych źródeł, sprawa może mieć drugie dno.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18271129362606242028)
