W Łodzi bilbordy o dziurach i korkach
Stowarzyszenie LDZ Zmotoryzowani Łodzianie, za pośrednictwem społecznej akcji, zebrało ponad 6 tys. zł. Pieniądze przeznaczone są na wynajem bilbordów przy głównych drogach wjazdowych do miasta Łodzi. Ma na nich widnieć napis: "Wjeżdżamy do Łodzi, najbardziej dziurawego i zakorkowanego miasta w Polsce".
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9289231692606240829)
