Zielona Góra promuje zdrowe nawyki – pijmy wodę z kranu!
Władze Zielonej Góry prowadzą aktywną kampanię społeczną promującą picie wody z kranu. Celem akcji jest uświadamianie mieszkańców, że tzw. kranówka to nie tylko bezpieczny i zdrowy wybór, ale także korzystny dla środowiska i znacznie tańszy od wody butelkowanej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9666120392606241456)

