Dzikie wysypisko, nielegalne odprowadzanie ścieków, zatruwanie powietrza? Od teraz można zgłosić poprzez „Zgłoś interwencję” w aplikacji „mObywatel”
- W porozumieniu z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów formularz Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska „Zgłoś interwencję” został dołączony do aplikacji mobilnej „mObywatel”. Od teraz w jeszcze łatwiejszy sposób można poinformować o zdarzeniu, które może mieć niekorzystny wpływ na środowisko. To kolejny krok w walce z przestępcami środowiskowymi – powiedział wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba podczas konferencji prasowej. Spotkanie odbyło się 10 listopada 2022 r. w Warszawie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9330291592606232331)
