Pierwszy Ogródek Pamięci i nowe kolumbaria na wrocławskich cmentarzach
We Wrocławiu pojawiają się nowe formy pochówku urnowego. Na cmentarzu w Pawłowicach powstał pierwszy w mieście Ogródek Pamięci – kameralna przestrzeń przeznaczona do składania biodegradowalnych urn. Jednocześnie nowe kolumbaria oddano do użytku na nekropoliach w Jerzmanowie i na Osobowicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8799021542606231415)
