Płonie hala z odpadami niebezpiecznymi. Z pożarem w Przylepie walczy 60 zastępów straży pożarnej
Pod Zieloną Górą strażacy gaszą halę, w której magazynowane były substancje niebezpieczne. W akcji bierze udział samolot, który zrzuca środek gaśniczy - poinformował rzecznik prasowy Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. kpt. mgr inż. Arkadiusz Kaniak. w hali znajdowało się ok. 5 tys. metrów sześciennych składowanego materiału. Zwołano sztab kryzysowy, ogłoszono ewaluację mieszkańców. Sytuacja jest poważna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13329787922606232211)
