Śląskie. WFOŚiGW w Katowicach przeznaczył 2,9 mln zł na „zielone” pracownie w szkołach
70 szkół z terenu województwa śląskiego otrzymało dofinansowanie na stworzenie ekologicznych pracowni w konkursie Zielona Pracownia 2022 – poinformował w środę Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ( WFOŚiGW ) w Katowicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18161165752606242134)
